| Aihao19 a întrebat:

Cu cine tineti la Exatlon? Si cum vi se pare concursul?

8 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Faimosii ❤

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este regizat ca toate concursurile de astfel

| Nevroza a răspuns:

Tin cu Razboinicii deoarece au cativa buni in echipa si pentru culoare... Recunosc ca Faimosii, ca echipa sunt mult mai uniti si ar trebui sa fie exemplu pentru ceilalti!

| Bogdann1107 a răspuns:

Mi se pare o prostie regizata, mutand canalele catre history si comedy central am aruncat o privire si este o tampenie regizata.

| MirelaR01 a răspuns:

Eu țin cu faimoșii❤❤
Nu cred e regizat, in primul rand, nu s-ar duce nimeni intr-un loc asa indepartat pentru a face un concurs regizat..si oricum se vede ca anumite lucruri nu sunt regizate...si concurentii s-au inscris singuri, nu i-a angajat nimeni, iar, daca ar fi in scenariu sa castige o anumita echipa, oamenii aia nu si-ar mai lasa familiile si planurile ca sa mearga acolo. e pe bune, se si vede la cat de mult au slabit unii, daca ar fi regizat probabil ar fi hraniti bine in spatele camerelor.

| NEVJMAR a răspuns:

Concursul e super! Eu unul tin cu războinicii.

| Dobrica_Miruna_1997 a răspuns:

Cu faimoșii. Tare. Nu sunt întrebări pentru pagină, poate pentru Facebook.

| Dobrica_Miruna_1997 a răspuns:

Cu faimoșii. Tare. Nu e o întrebare pentru aceasta pagina, poate pentru Facebook.