| Bogdaaan a întrebat:

Culturism. Salut vreau sa cresc in masa musculara, ce ziceti daca as lua un gainer si un whey... si sa pun o cupa din fiecare in shaker? Si dextroza si 3grame de creatina.ar fii o combinatie ok?

1 răspuns:
| dadonexus a răspuns:

Nu se combina creatina cu proteinele. Daca vrei ceva solit poti adauga aminoacizi, dar sa nu sari peste mesele necesare.Suplimentele nu sunt inlocuitori pentru mancare ci suplimente.Eu te-as sfatui sa faci normal cel putin 5-6 luni si dupa sa adaugi orice fel de supliment.Organismul trebuie sa se adapte la un nou stil de viata si ai grija ce ei.Iti poti face si bine si rau mai ales combinand atatea tipuri de suplimente.Cauta,informeaza-te si dupa decizi.Bafta
ps:masa musculara nu este totul. vrei sa fi increzator fa box