| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a întrebat:

Cum azi este ziua cea mare, zic eu, Steaua-Chelsea :]] O-i fi microbistă...nu ştiu rolling on the floor aşa, cu cât credeţi că Steaua bate? Eu zic ca, da, Steaua o să bată chiar dacă Chelsea este bună, dacă Steaua este motivată îi poate bate...deci cine ghiceşte scorul, ia fundă! happy

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

5-1. asa sa ne mai linistim cu footbalu laughing

| P1x3lMD a răspuns:

One-one...Zic 1-1 fiindca cred ca de mai mult Chealsea nu e in stare sezonul asta iar dupa jocul senzational cu Ajax cred ca Steaua e in stare sa faca batai de cap lui Cech...cu noroc poate se termina si 2-1 pentru stelisti.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu explică (pentru P1x3lMD):

Exact aşa zic şi eu. acum să vedem laughing

| cosminjuve a răspuns:

Steaua-Chelsea 0-2

| lllalyylaurrra a răspuns:

Cu 2-1