| alexx102428 a întrebat:

Cum credeti ca o sa fie meciul dintre Steaua -Dinamo din această seară?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1-1,ca unul de liga 3 din Germania, dar cu mai multi spectatori

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Chiar nu stiu, daca a intrat Gigi peste ei zilele astea si i-a certat putin... ne putem astepta la un 4-1, dar cred ca o sa fie 1-1 sau in cel mai rau caz 0-2

| AndreiTrifan a răspuns:

Cred ca o sa fie un meci foarte echilibrat având in vedere ca ambele au jucători foarte buni, sper sa fie un meci mare cu multe ocazii! Cea mai buna sa câștige!