| nicku92 a întrebat:

Cum credeti care sunt cele mai bune de metode de antrenament, pentru fotbal, si pentru a te mentie in forma?

Răspuns Câştigător
| bianca20 a răspuns:

Pai ai putea sa alergi foarte mult si ul set de exercitii cam acest program:abdomene,flotari,sarituri in lungime,alergare cu genuncuii la piept, alergare cu calcaiele la sezuta, tractiuni, adr inainte de toate stea sa te intinzi cu aplecari, rasuciri de trunchi, rotari de cap, rotari de brate, joc de glezna si ca antrenament sa stii pe burta cineva sa te tina de picioare si sa iti ridici trunchiul cat mai mult.si seara sa fac alergari prin parc! Crede-ma stiu ce spun! Am fost gimnasa si stiu cam cum e treaba! AAA aproape uitasema sa incepi cu un nr. mic de repetari si in fiecare zi sa maresti nr.de repetar cu 1, 4, 5 mai mulet.Mult succes!