| daMon_9878 a întrebat:

Cum credeti, cine va fi detinatorul cupei Uefa Champions League din anul acesta!

7 răspunsuri:
| paul21 a răspuns:

Sunt fan Barcelona, dar cred ca va fi o finala Chelsea-Real Madrid.

Eu unul, as dori Barcelona campioana Europei, dar Chelsea cred ca va castiga Champions League.

Semifinalele cred ca vor fi astfel:

Barcelona-Real Madrid
Chelsea-Inter Milano.

Oricum, asta este doar parerea mea, nu e obligatoriu sa se intample exact in felul asta. Chiar daca Shalke este ultima favorita la castigarea Ligii, sa nu o subestimam, este o echipa nemteasca...

Deci, eu cred ca va castiga Chelsea finala Champions League, dar sa nu subestimam echipele "mici" precum Shalke, Shaktior si Tottenham, care pot face o figura frumoasa in aceasta faza a cometitiei.

Cine stie... poate o sa avem o finala neobisnuita precum aceea din 2004 ( AS Monaco - Porto ).

Numai bine!

| Z4z4 a răspuns:

Real madrid
hala madrid 4ever!

| push2gl a răspuns:

Barcelona
dar sper ca Şahtior Doneţk sa faca o figura frumoasa

| generic a răspuns:

Semifinale:
Manchester UTD-Schalke
Real madrid-Shakhtar

Finala:Real Madrid-Manchester United(favoritele mele:X)

Acum sa nu sariti cu gura.''cum ma, bate shakhtaru` pe barcelona?'' sau altele de genu`. Asta e parerea meatongue

| kpr a răspuns:

şahtior

| SexAndDrugs a răspuns:

Barcelona
Liverpool
AC Milan
Real Madrid

una dintre ele va castiga. dar cred 99 % ca Barcelona va lua cupa

| nonytzu a răspuns:

Normal ca Barcelona