| Mihai78 a întrebat:

Cum credeti daca practic judo de 3 ani si am primit propunere de a ma antrena la mma pe gratis am fost un antrenament si miau propus sa ma antrenez acolo si eu vreau tare sa ma antrenez la mma dar parintii sunt impotriva si nustiu ce sa fac sunt disperat datimi va rog un sfat

Răspuns Câştigător
| Silviu_Razvan_1998 a răspuns:

Spune-le parintilor ca esti destul de matur pentru a lua o decizie,ca stii sa iti asumi responsabilitatile si mai ales ca esti responsabil de ele. Din moment ce tu ai ales,sunt de parere ca ei trebuie sa iti respecte decizia,deci tine-te tare! Si nu uita, fara certuri, nu te vor ajuta nimic, vorbeste-le pe un ton calm, relaxat. Succes!