| Mardea a întrebat:

Cum cresc in inaltime? ce exercitii ar trebui sa fac? ce alimentatie?

6 răspunsuri:
| FrateleAndrei a răspuns:

Iti recomand sa joci bascket.

| caelurat a răspuns:

Nu prea cred ca se poate asa ceva...

| Gabriel_Alexandru_1996_OwtD a răspuns:

Ca sa poti sa cresti trebuie sa mananci multe lactate in special iaurturi si sa joci serios baschet

| NoName6030 a răspuns:

Incearca sa joci volei sau baschet.Dar sincera sa fiu baschetul nu cred ca te va ajuta prea mult pentru ca prietena mea face baschet de cativa ani si nu s-a inaltat asa de mult...

| SteelGamingRomania a răspuns:

Pai este ceva genetic(e clar daca taica-tu are 1.70, tu nu o sa ajungi de 1.95).Dar ca sa trec peste astea mananca/bea multe lactate(acestea sunt bogate in vitamina D) si ajuta oasele in dezvoltare

| RAY a răspuns:

Cresterea in inaltime este dterminata ca culoarea parului de genetica, asa ca orice ai face e egal, dar sportul ajuta la sanatate