| Adex12k a întrebat:

Cum e mai bine să faci sală dacă ești puțin gras, să slăbești până nu mai ai așa multa grăsime și după să începi să mănânci mai mult ca să ai din ce sa faci masa musculară sau să mănânci mult ca să pui masa musculara chiar dacă ești puțin gras? Dau funda

2 răspunsuri:
| Andreea11989 a răspuns:

Buna, pentru slabire iti recomand sa incerci xbody, pe langa faptul ca te ajuta sa slabesti, ajuta circulatia sangelui si creste metabolismul. Eu am facut xbody aici: http://www.tome.ro/

| SlimeAxe a răspuns:

Pai la sala din cate stiu eu te lasa daca ai +/- 60 kg!