| NoOne18 a întrebat:

Cum fac sa am un abdomen plat, dati-mi videoclipuri exercitii, orice cat ar fi de greu dar fara dieta si intr-un scurt timp
P.S:am 15 ani sunt fata sunt genul ala de persoana care mananca mult si orice dar nu se ingrasa, si am putina burta

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai cum vrei sa slabesti? Bagi un KFC in tine si mai faci un abdomen? Ori vrei sa slabesti si te apuci de treaba ori doar o spui asa si mananci ce vrei.

Daca vrei sa arati bine, renunta la grasimi si la mancarurile nesanatoase. Mananca fruncte, legume si bea apa destula. In principiu trebuie sa faci abdomene dar sunt destule site-uri si cu altfel de exercitii ce te ajuta sa ai un abdomen plat.
Am ales un link la intamplare https://www.youtube.com/watch?v=NVPvHSjvgAw
Te ajuta orice dar numai sa vrei sa faci ceva. Gasesti o gramada de exercitii.