| roket2012 a întrebat:

Cum fac sa sutez pe jos si pe sus puternic le am dar numai pe sus si nu prea nimeresc poarta
Ps

Răspuns Câştigător
| MLorand78 a răspuns:

Ca sa tragi pe jos nu trebuie sa o lovesti de jos adica de la ''baza'' trebuie sa o lovesti undeva la mijloc preferabil sa o ''stergi'' cu latul sau ai putea sa o lovesti cu siretul din plin dar nu trebuie sa te lasi pe spate cu cat o lovesti mai de sus si mai puternic cu atat vei trage mai bine. Bafta!

2 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Dai in minge de sus in jos cu siretu', cu simt. big grin

| ManeaIonut98 a răspuns:

Ori dai cu latulwinking si te lasi pe minge ori dai cu siretul pe mijlocul mingeiwinking du-te la vreo echipa si vei invata!