| Andrei1000super a întrebat:

Cum sa sutez mai bine in minge (adica sa se duca in poarta) si cu putere?

11 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Alearga mult, antreneaza muschii picioarelor dar trebuie sa ai mai mult acuratete ( precizie ) decat neaparat forta. Trebuie doar sa exersezi, daca vrei sa fi mai bun ca altii, exerseaza mai mult ca eiwinking.

| Andrei1000super explică (pentru NemNUZ):

Cam cat este recomandat ca sa alerg?

| NemNUZ a răspuns (pentru Andrei1000super):

Nu exista un numar fix, alergi cat de mult, faci genoflexiuni, sarituri multe. Cand Ronaldo era un anonim, colegii spuneau ca dupa antrenament el era tot pe stadion antrenandu-se. Bafta

| OnuOnulică a răspuns:

Loveşte mingia cu latu.

| Bogdan4688 a răspuns:

Cu cioaca.

| Andrei1000super explică:

Sigur se duce tare?

| Digital112 a răspuns (pentru Andrei1000super):

Se duce asa si asa, vrei sa-ti zic eu cum trebuie sa faci?

| Digital112 a răspuns (pentru Andrei1000super):

Trebuie s-o lovesti mediu.

| Mariusica7 a răspuns:

Din vole sau cu siretul tare si pe poarta

| Mariusica7 a răspuns:

Din vole