| michaeliakabjackson_5548 a întrebat:

Cum imi pot face o centura de wrestling?

5 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Degeaba o faci daca nu e castigatawinking

| AFR81 a răspuns:

Inca un copil care sufera dupa wrestlinglaughing

| TearsOfBlood a răspuns:

Din carton,multe reviste,banda adeziva,poate si izolatoare,un capsator,foarfeca, lipici, hartie glasata etc.
1.Tai reviste in forma dorita a centurii(daca ai carton poti sa tai cartonul), dar sa fie solida!
2.Pui hartie glasata pe centura in forma centurii, o lipesti cu banda izolatoare(de preferat alba banda)(hartia glasata de culoarea centurii dorite(wwe, mondiala la categoria grea etc.).
3.Scrii cu un marker pe ea un W mare sau world heawyweight.
4. Faci niste modele pe ea...
5.Tai doua bucati de carton egale ca niste brate ca alea de la centura cu care se prinde la spate.
6.Le decorezi.
7. Centura e gata si arata frumos.
8.Mai poti sa ii pui niste sclipici sau chestii de genul pe ea.
9.Dai niste gauri la capatul bratelor centurii si bagi un snur prin ele sau un siret si legi la spate ca sa ti-o pui si sa stea.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Mirela14 a răspuns:

Cumpara o curea si aranjeaz-o sau poate o sa gasesti pe net unahee hee

| IakabMichaelCena_1018 a răspuns:

Mirela, nu am bani ca sa imi cumpar o centura de wrestlingsad