| SadBoyForever a întrebat:

Cum pot face sa imi iau bilet la Steaua vs Chelsea pentru meciul de la Bucuresti, daca sunt dintr-un judet vecin cu Bucurestiul fara sa merg pana la casele de bilete? Sunt din Arges si vreau sa comand prin internet credeti ca imi va veni de plata ceva mai mult decat pretul biletelor? Imi puteti explica cum sta treaba cu chestiile astea.,?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Le poti cumpara de pe biletesteaua.ro si platesti cu cardul.O sa se mai adauge si taxe de livrare (undeva la 10 lei)

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Online

| Davox a răspuns:

Pai simplu : - >> www.biletesteaua.ro

P.S. : Si eu merg la meci; D.

| Alinn20001 a răspuns:

Salut prietene sunt din PITESTI, ARGES poti cumpara online, sau de la o caserie pentru meciul respectiv :S