| NeSsA_4925 a întrebat:

Cum pot invata sa fac sfoara mai repede si podul de sus? pls:X:X

Răspuns Câştigător
| Kissmeagain a răspuns:

Exersand.
La pod e o chestie.Stii spalierele acelea de la sala de sport? Mna...te duci in fata unui, te intorci su spatele la o distanta de un pas cat de mare si te lasi pe spate cu ambele maini pana prinzi barele.Si tot cabori cate una pana jos.

3 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Chinuie-te.

| BBEgirl a răspuns:

Prin exersare...asta e secretul.

| CataLanBarca a răspuns:

Faci in pat sau pe ceva saltea... tot incerci si te dai cu capu de tot ce prinzi pana iti iese...nu e cu farmece sa iasa in 2min