| Deknar a întrebat:

Cum pot invata sa intru prin alunecare la fotbal?
Astept raspunsuri(nu sunt jucator profesionist)

Răspuns Câştigător
| Kimyy a răspuns:

Salut...incearca sa intri prin alunecare doar cu un singur picior in fata si celalalt mai retras fiindca daca mergi cu ambele picioare este fault si sa nu ridici piciorul mult de la sol pentru ca se considera joc periculos si nu este vreo miscare anume ca sa intri prin alunecare, pur si simplu incerci sa te "arunci" ca si cum te-ai da pe gheatahee hee

2 răspunsuri:
| onFire a răspuns:

Salut.
Pur si simplu te duci spre minge si sa ai grija sa nu atinci jucatorul pentru ca e fault.
Bafta. funda happy?

| Uratul01 a răspuns:

Te arunci ca prostu. FUNDA?!?!?!?!