| Marianaaa69 a întrebat:

Cum sa dau burta jos? Cum sa fac abdomen cât mai rapid?

3 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Abdomene. Sa incepi cu mai putine si apoi faci mai multe. Niciodata fara incalzire.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Alimentatia conteaza in masura de 80%. Poti sa faci 1000 de abdomene pe zi, cat timp sunt insotite de zahar, prajeli, fast food sunt inutile. Patratelele acoperite de grasime nu se vor vedea niciodata.
Deci axeaza-te pe hrana sanatoasa si de calitate, proteine si legume cat de multe, fructele pe stomacul gol, zaharul eliminat, de prajeli poti sa uiti. Apa multa, ceaiuri(verde, de soc, menta, musetel, afine) iti vor fi de folos, mancarea picanta iti accelereaza organismul, iar daca ai grasime redu carbohidratii, preferabil consuma doar in prima parte a zilei.
Sport iti recomand cardio, este cea mai buna metoda de-a elimina stratul adipos, de exemplu de 3 ori/sapt. exercitii cardio si de 2-3 ori abdomene.

| Emil_Florian_1982 a răspuns:

Http://intrainforma.ro/cum-slabesti-mancand-pe-saturate/
asta daca vrei sa dai burta jos... cat despre abdomene cu cat faci mai des cu atat faci mai repede si mai mult...