| Mario2255 a întrebat:

Cum sa faci muschi multi fara a merge la sala sau alte chesti...etc.Raspunsuri serioase...

7 răspunsuri:
| stefanradu a răspuns:

Salut Mario,
Uite aici un program pe care il poti face acasa, pentru incepatori:
http://hunkbody.ro/antrenament-acasa-incepatori/
Spor!

| andrey910 a răspuns:

"muschi multi"?

| Cosmin86 a răspuns:

Pai cel mai serios raspuns e ca nu poti, decat putina tonificare si cam atat

| seby4music a răspuns:

Flotari,abdomene...cumpara-ti gantere si fa cu ele diferite exercitii.eu asa fac deocamdata.

| EdytzaYooo a răspuns:

Frate, acum am vazut intrebareawinking scuze ca atat de tarziu dar... Daca esti cumva mai incepator, fa si tu, ex: Abdomene / Genoflexiuni / Flotari / apoi pentru antebrat etc... Poti lua si bidoane de apa, pline, legate de cate un capat de coada de maturawinking frate, asa fac multi, mai serioasa e sala dar daca iti e "frica" de ea. Fa asteawinking Funda?happy

| Sandru_Madalin_1994 a răspuns:

Cum sa fac muschi da sa nu merg la sala