| Enceanu_Liliana_1978 a întrebat:

Cum sa imi creez un tricou de fotbal cu numele si numarul pe care il vreau?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte nu erau magazine de personalizare a tricourilor. Daca vrei ceva mai... onest, poti face un sablon cu numele si numarul dorit.Din carton, scrii cu litere mari si decupezi, se inte; ege ce vreau sa spun. Apoi cumperi un spray din ala care mazgalesc astia peretii ssi spray-ezi ce ai decupat. Sau la un atelier unde personalizeaza tricouri. Unde? Nu stiu.sad

| Denis15 a răspuns:

Il personalizezi la un magazin de fotbal.