| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa scap de burta cat mai rapiddd? in rest sunt ok dau funda... please help me crying(

8 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Mananca mai putin si stomacul ti se va micsora si odata cu asta aspectul burtii va fi mai "slim ".

| Ibrahimovic a răspuns:

"Abdomene"... rolling on the floor) clasicul exercitiu pe care il stiu multi, dar habar nu au ca nu e deloc eficient in aceasta problema... Asa cum a spus si BestDrugs, exercitiile cardio trebuiesc facute.

| vampir004 a răspuns:

Pai,mergi la sala

| Kariin a răspuns:

Fa mult sport!

| BestDrugs a răspuns:

Nu consuma produse de patiserie, orez, cartofi si in nici un caz nu consuma dulciuri. Alearga, mergi cu bicicleta, fa exercitii cardio, nu incepe sa faci abdomene ca un nebun pentru ca in nici un caz nu vei scapa de burta in felul asta

| JoeJude2013 a răspuns:

Fa dimineata program de abdomene, cate 15 in serii, intre 4-7 si incearca sa dai grasimile pe proteine, mananca piept de pui, cereale, banane...

| IceDemon93 a răspuns:

Depinde ce vrei sa spui prin "burta". Cea mai rapida metoda e liposubtia, da' nu cred ca ai nici varsta, nici banii, nici curaj s-o faci...asa ca cea mai rapida si cea mai sigura metoda sa scapi de burta e sportul. Alearga, fa exercitii fizice, practica un sport, mergi la sala daca iti permite timpul si bugetul...dar alearga in fiecare zi. Asa poti reusi sa dai jos multe kg in plus, nu numai din zona aia

| oanajojo a răspuns:

Abdomene happy cate poti pe zi cand te plictisesti si chestii si sa nu cumva sa te atingi de ciocolata inghetata pizzalaughing))etc.