| Pitbull305 a întrebat:

Cum vi s-a parut meciul dintre Barca si Milan?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Merita Milanul sa se duca mai departe.Arbitrul a tinut cu pomanagii aia de la Barca.Au fost praf doar, au primit un penalty total aiurea si au jucat si slab nu mi s-au parut a arata ca echipa pe care o tot lauda astia.
Raman la parerea ca Milanul merita calificarea mai mult.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

O prostie.

| AlinKun a răspuns:

O prostie ca de obicei cand joaca barcelona in afara de penalty-uri si devierea aia din nesta/mexes de a ajuns mingea la iniesta nu a facut nimic
milanul nu a jucat nici el nimic robinho ca de obicei e varza
arbitrul praf parca ma uitam la semifinala din 2009 cu chelsea acolo a esti macel mai mare 4 penalty-uri neacordate lui chelsea atunci

| gabitzuuu11 a răspuns:

Slabbb.Milan a jucat naspa si a mai dat si un gol norocos, barca a avut un panalty care chiar a fost (primul), la al doilea nu a fost, iar al treilea a fost tras de par. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua echipe au jukt prost numai k barca a primit 2 penaltiuri gratuite

| gojira a răspuns:

Vezi pe www.pariazaresponsabi.ro eu aici am gasit!

| Marius7121 a răspuns:

Arbitraj sub orice critica, golul de 2-1 al Barcei a fost dintr-un penalty inventat iar la inceputul reprizei secunde, un penalty neacordat la Ibrahimovic, Milan are un lot bun, ar fi meritat sa se califice