| Tomescu_Stefan_2000 a întrebat:

Dacă ați fi in preajma unei personalitați culturale, sportive (prefer sportive) ce intrebări i-ati adresa?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce l-a determinat sa se apuce de acel sport si cum a ajuns de la un om obisnuit la o personalitate atat de marcanta pentru istoria acelei tari la care figureaza.

| SilviaPunct a răspuns:

Cred ca as intreba daca ar schimba ceva din parcursul personal si profesional daca ar putea, cum incurajeaza tinerele generatii si mai ales daca ii este oarecum teama ca tinerii talentati care vin din urma ii pot lua locul.