| inatorul a întrebat:

Daca cresc in inaltime scad in masa musculara?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Intrebarea e absurda, raspunsul este la mintea cocosului. Ia frumos un elastic de oricare fel si uita-te la el. Daca il lasi asa cum este, are o grosime sa spunem decenta. Daca il intinzi putin o sa fie mai subtire. El are totusi aceeasi masa de cauciuc.

3 răspunsuri:
| DanaDaniellllla a răspuns:

Nu, masă musculară crește odată cu masa osoasă

| RAY a răspuns:

Nu scazi in masa musculara, dar nu se va vedea asa ca cand esti mai mic de inaltime dar per total nu pierzi nimic

| Apokales a răspuns:

Nu, dar poate ca din punct de vedere estetic o sa ai sentimentul asta, nu stiu sigur, dar vad ca aia mici par mai bine facuti, se observa mai bine muschii pe ei.