| Vladut_Anton_2000 a întrebat:

Daca fac azi un pariu la o casa de pariuri din zona si in seara asta sunt meciurile,imi ies meciurile,biletul este castigator, a doua zi pot scoate banii de pe bilet sau dureaza mai multe zile?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

In functie de castigul respectiv, daca are atatia bani in casa se poate. Casele de pariuri au 2 variante: Platesc castigul pe loc, si iau o cota mai mare din profit, sau (cel mai bine), nu platesc pe loc, asteapta banii de la "sediul central" ca sa ti-i dea a doua zi, si iau un profit mai mic. Logic ca daca nu are bani in casa, si pariul tau este foarte mare, nu are cum sa ti-i dea. Depinde de casa de pariuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il poti scoate imediat ce s-a dovedit a fi castigator.

Răspuns utilizator avertizat