| OnStYl3 a întrebat:

Daca fac tractiuni mai cresc in inaltime?
Abdomene am facut si mi-aui aparut deja patratele, nu e nicio problema, dar la flotari as vrea sa stiu si la tractiuni.
La tractiuni cred ca mai cresti ca nu te 'apasa' nimic sa te 'impinga in pamant', dar la flotari mi-e teama sa nu raman cu bratele scurte.

8 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Iti va fi afectata cresterea in inaltime numai daca ridici greutati deasupra capului, pentru ca iti preseaza coloana, poti face flotari fara griji.

| 9gag a răspuns:

Mai copii, voi ati citit intrebarea? Vrea sa stie daca tractiunile iti stopeaza cresterea, nu daca te inalta. Stai linistit ca tractiunile nu sunt un factor de stopare a cresterii.Succes

| daniDeeDee a răspuns:

Te asigur ca de la flotari nu raman bratele scurte.

| BlueR a răspuns:

Daca vrei sa cresti, inotatul si alergatul ajuta la crestere.

| Chiuaua a răspuns:

Din tractiuni sa zicem ca o sa cresti, dar f putin si f greu, iar faza cu bratele scurte de la flotari mi se pare o prostie.

| Azeℓℓe a răspuns:

Eu stiu. ca daca faci inot te inalti. Asha ca innoata :p

| CRS21 a răspuns:

1.Flotarile nu scurteaza deloc bratele! Din tractiuni nu vei creste deloc iti garantez asta! Alergarea nici atat. daca alergi oasele se intaresc si nu mai pot creste! Incearca un sport(inotul, bascket, voley etc)! Succes

| OnStYl3 explică:

Multumesc mult pentu raspunsuri big grin