| anonim_4396 a întrebat:

Dacă flotări in degete(4-5 degete), ex.: 1 lună, in fiecare zi, pot ajunge sa fac flotări într-un deget?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu vei putea sa faci niciodata flotari intr-un singur deget, fiindca degetul ala nu va putea suporta toata greutatea corpului tau.

| IonelIonescu a răspuns (pentru Violleta2022):

Și alții cum o fac? Sunt pe YouTube dacă cauți, persoane care fac într-un deget...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu cred că vei face o febră musculară la nivelul palmelor și antebrațelor, de nu vei mai putea face flotări deloc.
Un singur deget nu prea e capabil să țină toată greutatea, dar ești liber să întreci limitele.

| SatinEffect a răspuns:

Nu poti, eu fac mai fac pe varfurile degetelor toate 5 si pe urma am carcei 2 zile
Ce rost are?

Răspuns utilizator avertizat