| anonim_4396 a întrebat:

Daca iei danabol si faci sala cresti, is daca nu mai iei si faci sala scazi mult in masa musculara?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere sfatul medicul de familie!
Pa, pa.

| Cosmin86 a răspuns:

Danabol e un steroid, stai naibii departe de asa ceva.

ramai la suplimente, sunt destule bune ( proteine, creatina, aminoacizi, glutamina, vitamine & minerale, etc. )

Nu ai nevoie de anabolizante

| cristi1505 a răspuns:

Exact.

Răspuns utilizator avertizat
| Weider a răspuns:

+ ca te faci de rusine dupa ce nu mai faci sala, mai bine faci natural, sa faci din placere, nu sa te grabesti ca idiotul de cocalar.

| Marius1985 a răspuns:

Asta e steroid, ai grija cu ei, daca esti hotarat informeaza-te bine inainte. Dupa cura trebuie uramata o terapie post ciclu; e posibil sa ai nevoie si de antiestrogeni. Eu zic sa te informezi bine inainte. Uite mai multe despre danabol: http://steroizi.ro/steroizi/dianabol_naposim.php