| RainOfColors a întrebat:

Daca imi iau scutire la ora de sport acum, cand inca nu am nici o nota in catalog, imi afecteaza in vreun fel media generala? Sau imi inchide media anuala cu media de pe primul semestru?

5 răspunsuri:
| XkkOOjs a răspuns:

Daca iti iei scutire pe motiv medical la rubrica "sport" vei avea scutit/a iar media se va calcula faca cea de la sport.Eu am fost scutit 1 semestru cand am avut mana rupta. Funda?

| cryssu2008 a răspuns:

Exact, Eu am fost scutit pe motive medicale in toti cei 4 ani de liceu, cu scutire de la doctor specialist. In clasele 9-11 nu am avut media la scport, scria scutit (iar media generala mi s-a calculat fara sport). In cls a 12-a pe primul semestru nu faceam sportul decat incalzirea (si mi-a pus note, si mi-a incheiat media). Pe semstrul doi nu mi-a mai pus note, iar media anuala a fost cea de pe primul semestru, iar media generala s-a calculat cu sportul. Cred ca ramane si la atitudinea profesorului, cum iti calculeaza.

| Rubbiii a răspuns:

Nu, nu iti afecteaza nimic, asa am facut si eu! Iar media anuala se calculeaza fara media de la sport! Fundabatting eyelashes

| kossmykossmyn a răspuns:

Nu nu iti afecteaza cu nimic iti va scrie in rubrica rport scutire medicala nu nu iti calculeaza la media generala big grinbig grinwinking

| alextpucvm a răspuns:

Nu se intampla nimic.o poti lua.iti afecteaza doar in caz ca esti cam lenes.dar nu e cazul tau