| Arnold2893 a întrebat:

Daca merg cate o ora pe zi cu bicicleta se arde grasimea de pe abdomen?
Si in cat timp s-ar arde?
Nu am foarte multa grasime.
Vreau si detalii,
Funda raspunsului convingator!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| roxkiss a răspuns:

Salut. Depinde ce corp ai? Daca pui la piciore si ai talie subtire in timpt de 1 luna se arde tot pentru ca e asa forma corpului. daca tu pui mai mult la burta si sini atunci o sa ai nevoie de 2 luni si te previn ca in acest caz o sa slabesti intai la picioare ( dar o sa faci si multi muschi ).

| Arnold2893 explică (pentru roxkiss):

Eu fac fotbal de 3 ani si sunt cum trebuie la picioare sa zic asa.
Deci in 1 luna se ard grasimile?

| Anonim0078965 a răspuns:

Nu cred...E parerea mea, dar mergi si tu la o sala de fitness si intreaba un specialist,

| lucifer12345678 a răspuns:

Se ard grasimile de peste tot.dar mai bine mergi la sala