| Valysrhhe a întrebat:

Dacă nu am fost prezent la doua probe de sport în clasa a 9 a le voi da când voi fi prezent sau rămân corigent?

Rapid va rog!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti se pare ca noi suntem profesorul tau de sport?
De ce nu il intrebi pe el?

| Violleta2022 a răspuns:

Asta numai profesorul tau de sport iti poate spune.
Trebuie discutat urgent cu profesorul si rugat frumos sa te puna sa dai testele, ca ramai cu situatia neincheiata la sport si posibil corijent.

| Hyperion7 a răspuns:

Depinde.Depinde in ce clasa ești acum, depinde de profesor și de cheful lui...depinde cum se aliniază planetele big grin
Un lucru e cert, daca inca ești a IX-a, roagă proful sa te examineze când are el disponibilitatea.
Atât timp cât ai o scutire sau scutiri care sa justifice de ce ai lipsit, nu cred că omul e atât de absurd să te lase în aer.Si chiar daca nu ai motive întemeiate, oricum trebuie sa ai note sa îți încheie situația.
La noi, cei care nu dădeau probele in cursul anului, de obicei dădeau la final de an.

| ReddY25 a răspuns:

Întreabă proful

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai când ești prezent, este foarte greu altfel.