| superalex1112 a întrebat:

Daca nu fac niciun sport asta inseamna ca sunt inutil?
La invatatura sunt cel mai bun dar la sport sunt cel mai praf.
Eu n-am bani suficienti, iar toti prietenii mei fac cate un sport sau 2 spre exemplu : kick boxing, sala, fotbal, etc.
Va rog mult ajutor.
Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da sport nu trebuie să faci doar prin cursuri, te duci cu prietenii și vă jucați. poate n-ai înteligență kinezstezică, ceea ce nu-i nimic rău. nu ești bun la sport cum nici alții care-s buni la sport nu-s buni la o materie sau domeniu la care ești tu

| Cosmin86 a răspuns:

Poti face "street workout", e gratis happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ești inutil, fiecare cu interesele lui.

| AnastasiaK a răspuns:

Ajutor la ce? Tu ti-ai dedicat timpul unor lucruri, ei altor lucruri. Nu vad vreo mare filosofie aici. Cauta-ti un anturaj in care sa fie mai multi cu interese asemanatoare cu ale tal daca nu te simti bine in cel actual.

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal daca ai nevoie de sfaturi, programe de exercitii sau de nutritie, poti sa imi dai mesaj pe Instagram, andreiandu211