| ANONIMANON a întrebat:

Daca o echipa de fotbal are stadionul suspendat (nu poate juca cu fani in tribune) poate juca pe alt stadion cu fani? Sezonul trecut am vazut ca atunci cand U Cluj a avut stadionul suspendat a jucat la Targu Mures cu fani.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este vorba de suspendarea stadionului, stadionul nu este vinovat de ceva ci spectatorii pot fi vinovati, ci de disputarea partidelor fara spectatori, astfel ca nu poate avea spectatori indiferent pe ce stadion ar juca.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se suspenda stadionul in sine, se suspenda dreptul de a avea faci oriunde ar juca

| Jipa95 a răspuns:

Da ai dreptate. Se poate juca pe oricare alt stadion cu fanii.