| Shukacu a întrebat:

Dati-mi si mie videouri cu tehnici de lupta sa mai invat ceva de aparare.
Mersi!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Du-te la un club de lupte, doar din videouri nu inveti niciodata.

degeaba stii sa faci miscari daca nu ai o forta zdrobitoare cand le aplici, si pentru asta ai nevoie sa le exersezi o gramada, in conditii speciale, nu acasa

| Shukacu explică (pentru Cosmin86):

Stiu as vrea sa ma duc dar sunt scumpe sad de exemplu 100 lei pentru 2 sedinte pe sapt. timp de 1 luna mi se pare cam scump.In Bucuresti daca stii ceva mai ieftin. mersi!