| Gabriel_Bogdan_2001 a întrebat:

De ce a luat Ronaldo rosu, eu tot nu inteleg?

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca fiecare jucator ar lua rosu care marcheaza gol lui barcelona, echipa mea ar fi campioana europeana in fiecare an

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Daca s-ar da rosu la fiecare simulare facuta de ai tai, Barcelona ar fi in subsolul clasamentului!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Azi am jucat fifa 15 si am ales arsenal ca echipa si la fiecare gol primit eram in al 9 lea cer de bucurie, nu fi rau toata noaptea am plans de bucurie ca ronaldo nu va mai juca, voi astia care va batem mereu nu de astea vedeti, o sa faceti tensiune la ochii cand o sa dam golurii nelimitate

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

In situatia de astazi, Arsenal o bate pe Barcelona la orice ora, si nu o spun pentru ca sunt eu tunar, asta e realitatea!

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Cel putin pe pc meu nu o sa bata niciodata

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Unu-i fotbalul si alta-i fifa.

Singurele echipe de care ma feresc sa nu joace cu Arsenal sunt Bayern si Real, atat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"Daca s-ar da rosu la fiecare simulare facuta de ai tai, Barcelona ar fi in subsolul clasamentului!" Nu te kk pe tine ca miroase pana in Londra laughing. Neymar si nu Messi dar celalalt atacant al lor sunt la fel ca Ronaldo cand vine vorba de "arta" de a se impiedica cu propiul picior asa ca baga altceva.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te ba pe intrebarea ta, lasa fotbalul pentru altii))))).

Sa stie toata lumea, Barca se mai poate numi echipa?
Ronaldo tot nu se arunca cum o face Neymar... ala chiar e circar, il injur mereu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Am vazut ca au renuntat aia la Jr, acum e la PSJ parca. Ai crede ca era mare star de al lor dar l/au vandut. Mda.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

220 de milioane, tu stii ce inseamna asta? ba, 220 de milioane suma de transfer, camilele sunt moartea fotbalului.

Mare 'star', l-a carat Messi in toate meciurile, daca il aduceai in Anglia pe Neymar si ii baga Kolasinac un branci il adunai cu targa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cati bani, valeu. Ma intreb Ronaldo cat valoreaza thinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ziceau acum ceva timp ca ar valora in jur de 300, dar Ronaldo se stinge usor-usor, se vede ca are totusi o varsta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Intr.un timp se kk astia pe ei ca Messi valoreaza 220. Daca da atat pe Neymar, ce dq sa mai zic de ala. Cat despre Ronaldo, ce sa zic, are o varsta. Inca se tine dar nu pentru mult.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cat de aproape stai de Grove, de stadionul lui Arsenal? E imensa Londra asa? Am planuri sa merg candva acolo,, si imi trebuie google maps-ul sa ma descurc prin Londra aia, ma complic grav.

| Drimmero a răspuns:

Pentru o simulare care n-a existat, dar furaciosii blaugrana doar asa isi refac blazonul, e traditie pura!

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns:

Ca e prost si se da mare la bataie da daca ii bag eu una nu isi mai aminteste cine estelaughing))))zice ca e stalone

| Gabriel_Bogdan_2001 explică (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Din vorba e usor, dar in realitate.pa pa

| Da_Silva_Darius_1991 a răspuns:

2xcartonase galbene si suspendat 5 zile pentru ca la impins pe albitru