| Gelu333 a întrebat:

De ce Brazilia joaca catastrofal?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i funda lui Roxin.Are dreptate. rolling on the floor
Sa enervat hitler si si-a platit datoria pentru ca Germania a incasat-o ori de cate ori s-a intalnit cu Brazila.
Auzi, traume dupa hitler rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu are echipa. In afara de Neymar (care a lipsit in ultimele 2 meciuri), Thiago Silva (care a lipsit in penultimul meci), Marcelo (care e lipsit in ultimul meci) si David Luiz restul sunt praf. La mijloc si in atac Brazilia sufera foarte mult.

| miTzuliK93 a răspuns:

Pentru ca atat pot. Brazilia a fost umflata de presa la acest mondial, nimic mai mult. Nu este nici pe departe echipa care s-a vrut a fi.

| Roxin a răspuns:

Cred ca cel mai probabil inca au traume dupa Hitler...

| gazaru a răspuns:

Multi zic ca joaca Praf ca Messi nu poate si ca nu e in forma.''Prostii''.Il au pe Lavezzi(PSG) il au pe DiMaria(Real Madrid) il au pe Aguro il au pe Higuain si multi alti jucatori foarte buni.Nici eu nu inteleg ce e ce caderea asta brusca...Totusi care-s mai buni sa castige.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gazaru):

Meesi e Argentinian men, nu are ce cauta la brazilieni.

| Villy09 a răspuns (pentru gazaru):

Tu vorbesti aici de Argentina, el a intrebat de Brazilia.
Fii mai atent amicewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru gazaru):

Mama, mama, da' ce jucatori faini are si Brazilia asta. Nici nu stiu cum au luat 7 de la germani cu asa echipa.

| MortanGeorge a răspuns:

@gazaru - mai citește întrebarea inca o data.