| MineIsLikeABridge a întrebat:

De ce dupa ce fac maximul de flotari(25 si am 13 ani, nu-i cestio ce dar nu am o varsta la care musculatura sa conteze ff mult) pe care il pot face corecte ma pisca fata si nu ma dor muschi, dc?

Răspuns Câştigător
| Ecou a răspuns:

Sanders a răspuns:
Pentru ca nu respiri, si pentru ca tii capul in jos trebuie sa privesti in fata nu in pamant, o flotare corecta e acea in care barbia atinge pamantul

3 răspunsuri:
| deadyo a răspuns:

Pentru ca nu te fortezi la maxim la flotari fa mai multe bate recordul tau de 25 fa 30 40 si vezi daca te doare pe urma

| sanders a răspuns:

Pentru ca nu respiri

| viteok412 a răspuns:

Faci putina miscare stai prea mult la calc