| MineIsLikeABridge a întrebat:

Vreau sa incep sa-mi lucrez musculatura corpului am 13 si nu am cestio ce muschi, am cam strictul necesar ce il au cam toti, dar am vazut un coleg carei musculos ca are mult mai mult succes la fate, si e si mai tare la bataie

10 răspunsuri:
| Ecou a răspuns:

Ai dreptate cosmin trebuie sa o faci ca pe un sport, sa o faci de placere daca nu dupa o saptamana o sa te lasi!

| cosmin21 a răspuns:

Cu mentalitatea ta o sa faci muschi cand o sa imi vad eu ceafa.

| cosmin21 a răspuns:

O sa creasca un timp si dupa aia cand vede ca nu mai progreseaza se lase de sala.la sala la mine sunt multi ca el, vin stau cateva saptamani, maxim cateva luni si dupa aia renunta.

| bogdan3vl a răspuns:

Ala cu muschi are succes numai la panarame nu la fete pentru ca o fata calumea nu se uita la un baiat pentru muschi sau ca e frumos

| JaJe a răspuns:

Chiar crezi ca daca ai muschi esti mai tare?

Degeaba ai muschi daca nu si minte!

| klaudia_4431 a răspuns:

Si eu cunosc un prieten care trebuie sa ma urc cu scara sa-l pup pe obraz,si este foarte,,musculos,, cum spui tu, si este praf la bataie...sa fi bun la bataie nu este o necesitate in viata,si daca vrei sa arati bine,practica sportul! Sunt multe posibilitati; sala, fitness, yoga.etc! Si asta sa o faci pentru tine, nu pentru alte persoane.

| lavinik a răspuns:

Hey sa stii ca daca ai muschi nu atragi o fata de treaba atragi o fata care ii plac muschi tai nu personalitatea ta si sa stii ca si eu am 13 ani si sunt fata si crede-ma nu vad la un baiat care are muschi ceva frumos daca nu stie sa scoata ceva pe gura si zice ceva ce nu mai el stie aliluia si-un praz verde! muschi se dobandesc in timpwinking pup succes la fete

| ExTeeL a răspuns:

Nu muschi, bataie conteaza.eu am tot 13 ani si nu ma pricep la bataie.nici muschi, dar am si succes la fete, conteaza firea ta, cat mai intretinut. igiena. Acum depinde si ce fel esti tu.Ca daca esti vreunu care te bate zi de zi la scoala.nu ai nici o sansa laughing

| ExTeeL a răspuns:

.mda am gresit "nici bataia nu conteaza".

| nicolae17 a răspuns:

Ba frate daca vrei sa atragi o fata ocupate cu ceva EX: dans hip-hop sau strek-dance. eu ma ocup cu dans hip-hop si am si musculatura fara sa trag la haltere ci doar sa-mi intind oasele in fiecare zi e ca si cum ai face sport da o sa stii sa si dansezi si fetele o sa vina la tine o sa pari mai atragator doar sa ai incredere in tine. cand o sa cazi odata in cap cand o sa faci un salt mortal sa nu renunti. apropo am 16-17 ani fifti-fifti.BAFTA FRATE