| Sykasyo a întrebat:

De ce e Hagi regele fotbalului românesc? Mutu și Chivu au realizat mult mai mult în fotbal

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cui le mai pasa de regii astia fake? happy
Sunt doar niste simplii sportivi!

| goguPatent a răspuns:

Au jucat Mutu si Chivu cate 2 sezoane la Real si Barca?
Au castigat Mutu si Chivu Cupa Uefa si de 2 ori Supercupa Europei?
Au dus Mutu si Chivu nationala Romaniei in sferturi la cu cupa mondiala?
Au fost Mutu si Chivu selectionati in All Star World Cup team?
Sunt Mutu si Chivu macar in top10 cei mai selectionati romani?

despre ce vorbim totusi?

| Rekardo a răspuns (pentru goguPatent):

Hagi n-a facut fata nici in Serie B pe cand Mutu si Chivu au facut istorie in Italia, Chivu are UCL si Mutu peste 100 goluri.Mutu e golgeterul all time nationala, la egalitate cu Hagi dar nelasat de federatie sa il depaseasca. Hagi a stralucit doar intr-un campionat mai slab ca liga 1, Turcia. Nu il poti compara pe hagi cu cei doi, sa fim seriosi

| goguPatent a răspuns (pentru Rekardo):

"Hagi n-a facut fata nici in Serie B"

Nu a facut deloc fata in SerieB, doar a ajutat Brescia sa promoveze si pe urma a plecat la Barcelona, fucink Barcelona.

Hagi a facut istorie in cel mai tare campionat si anume in Spania. A jucat la cele mai mare echipe ale lumii... nu in Italia.

"Mutu peste 100 goluri"

Hagi are 237 goluri in meciurile oficiale la cluburi. Mutu abia 160, deci despre ce vorbim?

Nu, nu Mutu e golgeter all time, putea fi daca ii pasa de sport mai mult decat de droguri

Deci sa fim seriosi, Chivu si Mutu la un loc si nu prea il ajung pe Hagi.