| Th3AbSinTh3 a întrebat:

De ce e Steaua pe primul loc?
Am tot auzit in ultimele partide ca la final daca Steaua si Viitorul au acelasi numar de puncte, Viitorul ia titlul datorita rezultatelor directe(ceea ce mi se pare corect), dar nu inteleg de ce in toate clasamentele Steaua e prima, ok are golaveraj mai bun, dar daca rezultatele directe conteaza mai mult... De ce? De ce? De ce?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Din cauza golagorajului

| RAY a răspuns:

Acum am citit intrebarea scuze, posibil ca pentru titlu conteaza rezultatele intre cele doua echipe care nu stiu care au fost, de curiozitate conteaza si din campionat si din play off?