| Xenoverse a întrebat:

De ce! In puii mei nu se joaca sferturile tur-retur din copa del rey?

14 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sfeturi de ce? De paine, de caise, de copane laughing

| Xenoverse explică (pentru Violleta2022):

Daca nu le ai cu fotbalul, mai bine nu raspunde.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse):

Nu ai specificat nicaieri, ca-i vorba de fotbal! laughing

| Xenoverse explică (pentru Violleta2022):

Trebuia să îți dai seama, dar daca nu te duce mintea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Xenoverse):

Aici nu-i vorba de dus mintea, ci de vorbit corect si folosit termeni care explica ce vrei, ca noi nu avem de unde stii ce-i in capusorul tau.

| cfrtobias a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca e pus la sport nu e fotbal? sau alt sport? e la mancare?

| Drimmero a răspuns:

Bwhahahahaha,, era singura competitie unde avea si barca sanse sa castige trofeul, s-a dus si asta, la anul/

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Ba, du-te de aici si vezi-ti de echipa ta care se zbate la mijlocul clasamentului.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Barca nu e cu mult superioara lui Arsenal, dupa ce Messi se va retrage o sa cauti cu lupa prin clasament pana dai de ei.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Hai plimba ursu'

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Barca nu va lua niciun trofeu sezonul asta, Real e la 6 puncte de ciuma catalana, mai avei si la Betis azi care ii tine pumnii o planeta intreaga, iar in liga va elimina absolut orice echipa daca treceti de Napoli.

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Mie mila de tine, cand te vad ca tii cu o echipa mediocra.

| Drimmero a răspuns (pentru Xenoverse):

Cat mai fura barca asta? Retragerea lui Messi inseamna potopul pentru catalani!

| Xenoverse explică (pentru Drimmero):

Mai comentezi mult?