| AvalohAlyn a întrebat:

De ce iti place fotbalul? Ce echipa e in inima ta pe primul loc?

Răspuns Câştigător
| BracKMyhay95 a răspuns:

Fotbalul aduce acel ceva in lumea microbistilor, ceva ce nu poti explica. EX: La un bar incepe un meci important "Romania-Franta" toti se bucura, toti sufera. Fotbalul ne uneste din multe puncte de vedere. Echipa mea de suflet FC. Dinamo (asta e mai sunt si cei ce tin indiferent de ultimile rezultate )!

4 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Fotbalul nu poate fi inteles decat de cei care au daruinta si suflet pentru acest sport...Echipa mea de suflet este Manchester United!

| inconscient a răspuns:

Pentru mine meciul de fotbal e o ingramadeala totala de maimute necivilizate, pirzandu-si oamenii timpul pentru ele! Fara suparare! laughing

| Darvyl a răspuns:

Steaua este echipa mea de suflet.

| Lukian_Andreea_1985 a răspuns:

Steaua pentru mine e pe primul loc chiar daca pierde chiar daca castiga ceva ma atrage la fotbal mai ales la steaua