| anonim_4396 a întrebat:

Va place fotbalul?, daca da cu ce echipa tineti si ce fotbalist va place.

Răspuns Câştigător
| denisuk12 a răspuns:

Desi sunt fata imi place fotbalu` si tin cu Steaua si Barcelona, jucatorii preferat Stefan Nikoliki si Ciprian Tatarusanu -Steaua

5 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Da, imi place fotbalul. L-am practicat acum 3 ani dar m-am lasat pentru ca aveam foarte mult de scris si de invatat. Din Romania tin cu Dinamo, iar din strainatate tin cu :
Barcelona - din Spania
Manchester United, Manchester City - din Anglia
Juventus - din Italia
happy

| benny a răspuns:

Dinamo, Real Madrid, Arsenal, Zinedine Zidane, Ronaldo, Cristiano Ronaldo

| shhhs a răspuns:

Fotbalul e o tampenie. happy (sunt baiat )

| TaniutzaB a răspuns:

Da imi place desi sunt fata!tonguetongue Cum sunt din Romania tin cu steaua dar de obicei tin cu FC barcelona!tonguetonguetongue big grin

| Andreiena a răspuns:

Echipa : Chelsea
Jucatori : Hugo Lloris
Da imi place happy si il practic