| кр10 a întrebat:

De ce ronaldinho nu mai joaca

Răspuns Câştigător
| iuonak93 a răspuns:

Corect, e la Atletico Mineiro Ronaldinho nu prea mai joaca deoarece a cam mai imbatranit si i s-a dus vremea numai e ce era cand juca la barcelona de o adus'o pe barcelona sus, oricum a fost si este un fotbalist extraordinar, o legenda a fotbalului.

2 răspunsuri:
| George175 a răspuns:

Pentru ca nu mai e la Flamengo!

| кр10 explică (pentru George175):

Am citit ca e la atletico mineiro

| iuonak93 a răspuns (pentru кр10):

Corect, e la Atletico Mineiro Ronaldinho nu prea mai joaca deoarece a cam mai imbatranit si i s-a dus vremea numai e ce era cand juca la barcelona de o adus'o pe barcelona sus, oricum a fost si este un fotbalist extraordinar, o legenda a fotbalului.