| timidu89 a întrebat:

De ce se insista cu Ianis titular? O fi fiul lui Hagi, dar nu joaca numele pe teren. E tot rezerva după accidentarea gravă, sa joace Morutan sau altul mai bine. Ca șanse la euro și asa nu prea avem.

5 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Pentru ca si in fotbal la fel ca in orice alt domeniu in Romania functioneaza principiul,, Pile, cunostinte si relatii".
Iti dai seama ca daca nu e bagat Ianis face regele Hagi scandal.
Si mai e si chestia aia sa se mareasca cota pentru anumiti jucatori ca sa prinda transferuri mai bune in strainatate.
Ianis si Puscas nu au ce cauta la nationala.

| Ilovedinero a răspuns:

Pai se insista ca e fiul lui Hagi, logic.Nici inainte de accidentare nu era "mostenitorul" lui Hagi, acum mai bine se apuca de Handbal.Stim toti ca e fiul lui Hagi dar daca n-are potential nu e ok ca prea bate la ochi

| Drake21 a răspuns:

Vedem acum ce sistem foloseste, cel m ai tare ramane Pep Guardiola are niste sisteme 3-7-0, 5-5-0 se preface ca joaca fara atacanti rolling on the floor si castiga mereu rolling on the floor

| Drake21 a răspuns:

Eram sigur ca facem egallaughing se dubleaza extazul si interesul pentru urmatoarele meciuri

| AlexCriss2000 a răspuns:

Își revine, va fi în forma.