| AnastasiaIacov a întrebat:

Ce părere aveți despre Ianis Hagi?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Este, cu siguranta, un fotbalist foarte bun. Peste nivelul ligii noastre. Depinde de el cat de mult va evolua si daca i se va urca succesul la cap sau nu. Prevad dupa ceva timp, un transfer la FCSB, apoi un contract afara. Nu va ajunge ca tatal sau, insa este foarte talentat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai da i 2-3 ani. Pentru o sa se vada clar cine e. Acum e momentul in care reuseste sau nu. El pare un fotbalist bunisor, bineinteles nu il va atinge niciodata pe taica su...

| Plato a răspuns:

Ca fotbalist? Foarte, foarte slab, nici 1% din tatal lui. Parerea mea e ca nu va ajunge niciodata mai sus de Liga 1 (ma refer sa si joace, nu sa incalzeasca banca precum la Fiorentina).

| Șurubelniță a răspuns (pentru Plato):

La Fiorentina nici măcar nu a primit 90 de minute, a intrat în 2 meciuri ca rezervă. Ce voiai să facă în timpul ăla?

| Plato a răspuns (pentru Șurubelniță):

Pai nu e idiot antrenorul ala, normal ca nu l-a bagat. Nu are nicio treaba cu fotbalul, e antitalent.

| ibaal a răspuns:

Baiatul lu' tata laughing
Incearca si el!
Ba ii iese, ba nu!
Dar, cand te nasti cu tot ce vrei...nu poti decat sa-ncerci si sa speri la binelaughing
N-ai ce pierde.
Ala e el!

| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a răspuns:

Este idolul meu. Deși sunt fată îmi doresc să ajung la același nivel ca el. Îl consider un model drept de urmat în viață.