| Jwjalo a întrebat:

De ce unii steliști nu își susțin echipa și aleg sa susțină FCSB?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca fiecare om are libertatea sa aleaga, pe cine vrea sa sustina!

| Brizbriz a răspuns:

Steaua ne-fcsb... CE E AIA?!?
ca nu am auzit nimic de nimic de ea
doar teapa ca mai bine phootem o echipa de renume si o fortam sa isi schimbe numele in ceva IMBECIL, decat sa pierdem "dreptul" asupra numelui

insa noi suntem la mici pitici, cei mai "tari" sunt americanii, la ei football e sportul national si restul lumii joaca soccer, si nu ei sunt aia care de fapt au un sport al carui nume REAL este de fapt:
"versiunea americana a sportului numit rugby"
NICI O LEGATURA **OARECARE** cu football-ul... OARECARE!