| AlexSkillz19 a întrebat:

De unde as putea lua pastile cu hormoni de crestere pentru inalime?

3 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

E foarte riscant si periculos plus ca nu se gasesc la farmacie rolling on the floor plus ca tratamentele hormonale inseamna medicatie chimica, care se face in urma unor analize de specialitate, la cerintele unui medic de specialitate plus ca NU-TI poti influenta inaltimea, e genetica. Ai gene de 1.70 te poti pune si.n cu r ca nu treci de 1.70.

| Laur195 a răspuns:

Nu lua pastile d-alea...Probabil o sa cresti in inaltime de la alea insa iti risti sanatatea deoarece celulele tale nu se dezvolta normal si armonios ci sunt fortate brusc sa creasca si sunt sanse sa ramai poate chiar la inaltimea pe care o ai acum...eu ti-am dat un sfat, e alegerea ta! salut

| BadBunny a răspuns:

De la farmacie. logic.