| PlanetaMinunilor a întrebat:

De unde as putea sa imi iau bilete la meciul dintre CFR Cluj si Steaua... As vrea in galeria Stelei
Tin sa mentionez ca stau in Satu Mare
Daca ma puteti ajuta cu un site sau ceva

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Poti incerca aici http://www.steauafc.com/ro/abonamente/, e site-ul oficial al stelei, ai sus ticketing si ultima categorie de aici este online ticketing, adica sa cumperi bilete online. cum e inca prea devreme, nu cred ca s-au pus in vanzare, sa urmaresti la prima categorie de pe site, la stiri - ticketing, anunta cand se pun in vanzare biletele si pe unde.