| FroddoLikesBlood a întrebat:

De unde pot cumpara bilete la meciu Steaua-Schalke?Si la ce ora incepe?dau funda .mersiii mult.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Saptamana viitoare se vor pune in vanzare online iar site-urile unde se vand bilete o sa fie afisate pe site-ul oficial al echipei steaua

6 răspunsuri:
| AllysaDeea a răspuns:

Meciul sa amanat pe 21 pentru ca nu este gazon pe arena nationala

| FroddoLikesBlood explică:

Ba astro5 nu mai da raspunsuri gresite.Site ul asta nu e facut doar pentru fundite este facut ca sa ajuti.Nu stii, nu raspunde!

| astro5 a răspuns:

Incepe la ora 18.00

| wanted20 a răspuns:

Uita-te aici o sa asesti toate detaliile http://neintrebi.ro/......eague-2011

| alaltaieri a răspuns:

User-ul astro5 este un neserios. Vezi aici:

http://www.tpu.ro/......crearea-e/

Nu va mai luati dupa raspunsurile lui ca oricum nu sunt bune. Este doar un vanator de fundite

| johnnyAS a răspuns:

De la stadionul ghencea orasul Bucuresti... incepe la 20:30... funda?big grin