| Daniel981 a întrebat:

De unde pot lua din Romania gen pentru sala de mirosit amoniac dintr-o sticluta, in engleza se zice nose tork (smeling salts), stie cineva de unde pot lua? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

1. in RO nu am auzit niciodata de asa ceva
2. trecand peste faptul ca tu vreo o sala in care se miroase amoniac dintr-o sticluta, si GHICIND ce vrei tu, se naste o intrebare EVIDENTA:

LA CE ITI TREBUIE?!? din cate stiu eu sunt folosite NUMAI pentru a trezi pe cineva din lesin, nu stiu nici o alta utilizare

| Daniel981 explică (pentru Bizon95):

E foarte util mai ales ca fac powerlifting, inainte de exercitiu te agita mai tare, singura modalitate e sa iau de pe ebay sau amazon, sunt sigure metodele ca sa iau online sa dau banii inainte?

| Goete a răspuns:

Vrei sa cumperi gen, daca inteleg bine. Un gen pentru sala de mirosit amoniac - deci o sala, nu de odihna sau de fitness sau orice altceva, ci o sala de mirosit amoniac.
Pana aici inteleg, dar ce e genul asta pe care vrei sa il cumperi pentru sala asta?
Ca sa te pot ajuta, nu de alta?